Agent

Dołącz do Nas!

Prowadzimy rekrutację na terenie całego kraju.

Zgłoś się!

Wypełnij formularz, a My skontaktujemy się z Tobą:

Jak będzie wyglądać Twoja praca?

AGENT – to osoba, dzięki której możemy dotrzeć do osób, które potrzebują Naszej pomocy. Do Twoich zadań należeć będzie samodzielne wyszukiwanie osób poszkodowanych i przekazywanie im kontaktu do Naszych Specjalistów.

Możesz również przedstawić zakres Naszych usług osobie poszkodowanej oraz pośredniczyć w zawieraniu umów o dochodzenie roszczeń w imieniu Naszej firmy. Następnie zaopiekujemy się tą osobą na etapie postępowania likwidacyjnego, jak i sądowego, zapewniając profesjonalną reprezentację, pomoc i wsparcie.

Zalety pracy z Nami:

Wysokie wynagrodzenia prowizyjne
Szkolenia merytoryczne i motywacyjne
Pomoc naszych specjalistów i partnerów na każdym etapie współpracy
Życzliwą i przyjemną atmosferę
Możliwość rozwoju
Elastyczny czas pracy

Co nas wyróżnia?

Expert Odszkodowania to bezpieczne miejsce, do którego każdy może się zgłosić o pomoc. W naszej strukturze posiadamy Adwokatów i Radców Prawnych z bogatym doświadczeniem – to właśnie dzięki Nim jesteśmy w stanie zapewnić Naszym Klientom kompleksową opiekę na każdym etapie postępowania.

Współpracujemy z Klientami na podstawie umowy prowizyjnej – pobieramy procent od uzyskanej kwoty, bądź umowy zaliczkowej, w której dodatkowo dokonujemy za klienta opłat związanych z prowadzeniem sprawy.

Jako jedni z nielicznych zajmujemy się drobnymi urazami odcinka szyjnego oraz urazami typu whiplash.

W czym pomagamy Naszym Klientom?

Przede wszystkim pomagamy w uzyskaniu uczciwego odszkodowania lub zadośćuczynienia. Ubezpieczyciele nagminnie zaniżają kosztorysy, przez co osoby poszkodowane nie otrzymują satysfakcjonującej kwoty lub wypłata odszkodowania jest im odmawiana. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło Nam wypracować wysoce skuteczne metody w sporach z ubezpieczycielami.

W przypadku szkód OC lub AC Nasi klienci mają możliwość zawarcia z Nami umowy cesji wierzytelności. Polega ona na wykupie szkody od poszkodowanego, dzięki czemu otrzymuje on tzw. kwotę bezsporną od ubezpieczyciela oraz ustaloną dopłatę od Expert Odszkodowania – nawet w 3 dni od zawarcia umowy. Dodatkowo klient nie musi się już martwić o dalsze spory z ubezpieczycielem. Oferujemy jedne z najwyższych dopłat na rynku.

Jak działamy?

W pierwszej kolejności każdą ze spraw bezpłatnie analizujemy, doradzając najlepsze rozwiązania, przy wskazaniu ewentualnego ryzyka. Działamy na rzecz Naszych klientów zarówno na etapie postępowania likwidacyjnego, jak i sądowego, zapewniając profesjonalną reprezentację.

Ścieżka kariery

Specyfikacja tego zawodu sprawia, że nie ma wskazanej stawki godzinowej – na wynagrodzenie wpływają bezpośrednio efekty Twojej pracy. To ile zarobisz, możesz obliczyć na podstawie ustalonych stawek procentowych. To Ty decydujesz czy będzie to Twoja praca dorywcza, czy główne źródło dochodu. Średnie zarobki Naszych Agentów wynoszą od 3 do nawet 15 tysięcy złotych miesięcznie.

Nasi partnerzy:

Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram