Odszkodowania Katowice

Posiadasz ubezpieczenie w miejscu Twojej pracy? A może samodzielnie oplacasz składki w ramach indywidualnej ochrony ubezpieczeniowej? Czy wiesz, jakie są Twoje uprawnienia jako osoby ubezpieczonej? Czy zdarzyło Ci się już zgłosić szkodę do Twojego ubezpieczyciela? Czy kwota odszkodowania była dla Ciebie satysfakcjonująca? A może ubezpieczyciel odmówił Ci wypłaty? 

Naszą misją jest pomoc w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania w Katowicach. Twoją sprawą zajmiemy się od początku do końca, czyli od zgłoszenia szkody aż po ewentualny proces reklamacyjny i sądowy. Zdajemy sobie sprawę, że w pewnych sytuacjach życiowych możesz nie mieć siły na walkę o należne Ci pieniądze. Dlatego podejmiemy się tego zadania w Twoim imieniu. 

Odszkodowania powypadkowe Katowice

Wypadki zdarzają się wszędzie, nie tylko na drogach. Odszkodowania powypadkowe w Katowicach obejmują świadczenia za wypadek w domu (np. gdy spadniesz ze schodów lub drabiny), wypadek podczas wykonywania przez Ciebie pracy czy wreszcie wypadek komunikacyjny. 

Uzyskane odszkodowanie powinno pomóc Ci pokryć koszty leczenia, a także zapewnić środki do życia na czas Twojej rekonwalescencji. 

Na czym polega proces dochodzenia odszkodowań w Katowicach? Przede wszystkim przeanalizujemy Twoją dokumentację i sprawdzimy na jakie świadczenia możesz liczyć w ramach posiadanej przez Ciebie polisy. Następnie w Twoim imieniu przygotujemy odpowiednie zgłoszenie, które prześlemy bezpośrednio do Twojego ubezpieczyciela. Dalsze postępowanie będzie zależało od odpowiedzi, jaką otrzymamy. 

W przypadku wypłaty weryfikujemy, czy nie jest ona zaniżona. Decyzja odmiana jest dla nas podstawą do złożenia reklamacji. W razie kolejnej negatywnej odpowiedzi, bierzemy pod uwagę skierowanie sprawy na drogę sądową. Również na tym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie. Do działa nie wystarczy nam Twoje pełnomocnictwo. 

Odszkodowania komunikacyjne Katowice

Odszkodowanie komunikacyjne w Katowicach są najczęściej dochodzonymi roszczeniami od ubezpieczycieli. Wynika to ze stosunkowo dużej ilości aut na naszych drogach, a także życia w biegu. W takich warunkach nietrudno o stłuczkę. Co zrobić tuż po stłuczce czy kolizji? Wszystko zależy od rozmiaru zdarzenia drogowego. Jeżeli jest taka możliwość, zawiadom od razu ubezpieczyciela o tym, co się stało. Nie podpisuj oświadczenia, jeśli okoliczności wypadku budzą Twoje wątpliwości. Wezwij policję i uzyskaj notatkę urzędową ze zdarzenia. Działaj spokojnie i nie ulegaj emocjom.

Udokumentowanie uszkodzeń powypadkowych jest kluczowe, aby uzyskać adekwatne odszkodowanie komunikacyjne. Niestety ubezpieczyciele nader często starają się zaniżyć wartość rzeczywistej szkody. Nasi specjaliści pomogą Ci w polemice merytorycznej z ubezpieczycielem, dzięki czemu otrzymana kwota pozwoli Ci naprawić pojazd albo zakupić nowy.

Czytaj dalej

Dopłaty do odszkodowań Katowice

Otrzymana wypłata wydaje Ci się zdecydowanie zbyt niska, ale nie wiesz, co z tym zrobić? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci uzyskać dopłatę do odszkodowania. Sprawdzimy na jakiej podstawie Twój ubezpieczyciel wypłacił Ci świadczenie, a następnie zweryfikujemy czy nie zostało ono zaniżone. Pamiętaj, że decyzja ubezpieczyciela nie jest ostateczna i masz prawo się z nią nie zgodzić. Niemniej sam sprzeciw może nie wystarczyć. Aby uzyskać dopłatę do odszkodowania konieczne jest przedstawienie odpowiedniej argumentacji na poparcie Twoich twierdzeń. Pomożemy Ci w tym zakresie dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy. Każda sprawa jest inna, dlatego przesłanie ogólnodostępnego w sieci szablonu nie jest najlepszym pomysłem. Warto zebrać odpowiednie argumenty, ponieważ te mogą skłonić ubezpieczyciela do zmiany stanowiska w Twojej sprawie.

Odszkodowanie po wypadku Katowice

Niekiedy skutki wypadku mogą być odczuwalne do końca życia. Wówczas odszkodowanie po wypadku może obejmować także pokrycie kosztów leczenia oraz rentę. W razie śmierci bliscy ofiary wypadku mogą liczyć na zadośćuczynienie. Zdajemy sobie sprawę, że podczas tak traumatycznych przeżyć mało kto jest w stanie myśleć o formalnościach związanych z polisą ubezpieczeniową. Dlatego oferujemy nasze kompleksowe usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań po wypadkach. Poprowadzimy sprawę od momentu zgłoszenia jej do ubezpieczyciela, a także dokładnie sprawdzimy na jakie świadczenia możesz liczyć zgodnie z pokryciem ubezpieczeniowym. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne może być dla Ciebie odszkodowanie po wypadku, szczególnie gdy stracisz możliwość świadczenia pracy (czasowo albo na stałe). Z tego powodu działamy z zachowaniem najwyższej staranności i wykorzystujemy wszelkie dostępne narzędzia, aby uzyskać dla Ciebie należne odszkodowanie po wypadku.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Katowice

Na czym tak naprawdę polega nasza pomoc w uzyskaniu odszkodowania? Przede wszystkim posiadamy wiedzę z zakresu prawa, a także niezbędne doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić, czy dana sprawa rokuje, czyli czy opłacalne jest kierowanie jej na drogę sądową. Nie warto od razu zakładać złej woli ubezpieczyciela. Odpowiednio przeprowadzony proces negocjacji może zaowocować dla Ciebie wypłatą należnego Ci odszkodowania bez ponoszenia kosztów sądowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne strategie, które z powodzeniem wykorzystujemy niosąc pomoc w uzyskaniu odszkodowania naszym klientom na terenie Katowic.

Pamiętaj, że dopóki Twoja sprawa nie uległa przedawnieniu, masz bardzo duże szanse na uzyskanie odszkodowania. W pewnych sytuacjach odzyskiwanie odszkodowań w przypadku roszczeń przeterminowanych także jest możliwe. Każdą sprawę nasi specjaliści analizują indywidualnie, aby móc doradzić Ci jak najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji. Nie rezygnuj od razu z należnych Ci praw! Pozwól nam jako profesjonalistom ocenić potencjał Twojej sprawy. Być może błędnie sądzisz, że Twoja sprawa jest przegrana. Daj sobie szansę na uzyskanie środków, dzięki którym np. opłacisz Twoją rehabilitację lub leczenie poza Polską.

Partnerzy

Napisz do nas

Odpowiemy w ciągu 24 h!
Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram