Odszkodowanie za wypadek w pracy

Wypadkiem przy pracy jest zdarzenie nagłe powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z wykonywaną pracą. W sytuacji, jeśli uległeś wypadkowi, lub w wyniku takiego zdarzenia śmierć poniosła bliska Ci osoba, możesz ubiegać się o wypłatę świadczeń odszkodowawczych.

W przypadku wystąpienia wypadku przy pracy, za który ponosi odpowiedzialność pracodawca, należy Ci się zarówno odszkodowanie, jak i zadośćuczynienie.

Wypadki przy pracy często związane są z wieloma zaniedbaniami, których dopuszcza się pracodawca wobec swoich pracowników. Nie rzadko jednak, by udowodnić winę pracodawcy za wystąpienie wypadku przy pracy niezbędnym jest ustalenie jego odpowiedzialności. Są to postępowania, w toku których nieoceniona jest pomoc profesjonalistów.

Współpracujemy z wykwalifikowanym zespołem prawników, którzy zajmą się Twoją sprawą zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, przedsądowego oraz sądowego. Zadbamy o zgromadzenie obszernego materiału dowodowego, który jest niezbędny celem dochodzenia Twoich roszczeń.

Zdajemy sobie sprawę, że wypadek przy pracy może pozbawić Cię możliwości zarobkowania. Oferujemy świadczenia odszkodowawcze wypłacane zaliczkowo – zanim jeszcze zgłosimy Twoją szkodę!

Dzięki nam zyskujesz dodatkowe korzyści!

Pomagamy poszkodowanym

wypłacając świadczenia zaliczkowe jeszcze przed zgłoszeniem szkody właściwemu podmiotowi. Środki te przydadzą się przy pokrywaniu kosztów leczenia czy rehabilitacji

Natychmiastowe wsparcie finansowe

w wysokości do 20 000 zł. Zdajemy sobie sprawę, że śmierć bliskiej osoby to ogromna tragedia. Wypłacamy osobom poszkodowanym gotówkę na bieżące wydatki.

Zapłacimy za Ciebie

opłatę sądową, pokryjemy koszty badań i ekspertyz wykonanych przez biegłych sądowych, w tym biegłego z zakresu BHP

Kompleksowa obsługa

szkody zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Masz gwarancję profesjonalnej pomocy dzięki obsłudze przez kancelarię prawną.

Obsługa postępowań pobocznych

w tym postępowania karnego przeciwko podmiotowi odpowiedzialnemu za wystąpienie szkody

Dla nas liczy się efekt!

Pobieramy wynagrodzenie, tylko jeśli dzięki naszym działaniom otrzymałeś świadczenia pieniężne

Pomagamy w uzyskaniu renty

od podmiotu, który jest odpowiedzialny za wystąpienie twojej szkody

Partnerzy

Napisz do nas

Odpowiemy w ciągu 24 h!
Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram