Odszkodowania Toruń

Interesy firm ubezpieczeniowych nie zawsze idą w parze z interesami poszkodowanych osób. Nasza firma zajmuje się dochodzeniem odszkodowań w Toruniu – robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomagać poszkodowanym i dążyć do uzyskania odpowiedniej wysokości zadośćuczynienia. Choć każdy może samodzielnie dochodzić swoich praw, to jednak znacznie lepszym pomysłem jest skorzystanie z usług firmy, która posiada nie tylko odpowiednią wiedzę prawniczą czy fachową, ale również ogromne doświadczenie, w związku z czym zajmie się sprawą o wiele skuteczniej.

Okazuje się, że towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają wysokość świadczeń od 40 do aż 70%. Najczęściej brane są w takim przypadku pod uwagę ceny materiałów oraz części zamiennych najsłabszej możliwej jakości, a także kwota, jaka należy się fachowcom za ich pracę, która, jak można się domyślić, także jest mocno zaniżona. Często zdarza się także, iż ubezpieczyciele nie wliczają do zadośćuczynienia bólu czy cierpienia, jakie poniosła poszkodowana osoba lub też nie badają poszkodowanego zaraz po wypadku, lecz po przebytym już leczeniu, wskazując na nieznaczny uszczerbek na zdrowiu.

Odzyskiwanie odszkodowań Toruń. Dlaczego warto?

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania w Toruniu to usługa, która skierowana jest właśnie do mieszkańców tego miasta. Często ciężko samodzielnie walczyć o swoje prawa, dlatego wiele osób decyduje się skorzystać z firmy, która weźmie na swoje barki całą sprawą i uzyska dopłatę do odszkodowania. Jakiekolwiek zdarzenie drogowe, takie jak na przykład wypadek komunikacyjny powoduje nie tylko ogrom stresu czy duże koszty, ale często również uszczerbek na zdrowiu.

Samodzielna walka o sprawiedliwość jest więc dodatkowym obciążeniem, którego wiele osób woli uniknąć. Nie da się więc ukryć, że odzyskiwanie odszkodowań w Toruniu będzie procesem o wiele szybszym i przyjemniejszym, jeśli skorzysta się z usług profesjonalistów. Aby skutecznie doprowadzić cały proces do końca, trzeba posiadać odpowiednią wiedzę i wykazywać się znajomością procedur i przepisów. Chcąc liczyć na pozytywne zakończenie sprawy, warto skontaktować się z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie.

Odszkodowania komunikacyjne Toruń. Skontaktuj się z nami

Straty związane z wypadkami samochodowymi potrafią być często naprawdę duże. Mowa tutaj zarówno o tych materialnych, takich jak uszkodzenie pojazdu, a także niematerialnych – poniesionych obrażeniach oraz często długim i kosztownym powrocie do zdrowia. Nasi specjaliści służą pomocą w uzyskaniu dopłaty do odszkodowań w Toruniu – z takiej usługi skorzystać mogą wszyscy ci, którzy ucierpieli w wypadku, niespowodowanym z ich winy. To jednak nie wszystko – pomocną dłoń wyciągamy także do osób, które takie zdarzenie spowodowały. Niektórzy zastanawiają się, co powinno zawierać w sobie odszkodowanie po wypadku samochodowym. Okazuje się, że o wiele więcej niż mogłoby się wydawać – mogą to bowiem być faktury za leczenie, zabiegi, lekarstwa czy nawet dojazdy do placówek medycznych. Nie można także zapomnieć o niezbędnych wizytach lekarskich oraz… zadośćuczynieniu za poniesione szkody psychiczne. Wiele osób może także mieć problem z powrotem do pracy po wypadku.

Sprawy związane z odszkodowaniem po wypadku w Toruniu lepiej zostawić specjalistom – są to bowiem kwestie na tyle złożone, że z ich rozwiązaniem najlepiej poradzą sobie osoby posiadające niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Nasza firma działa na rynku już od wielu długich lat, podczas których udało nam się odzyskać miliony złotych z odszkodowań. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i wykazując pełne zaangażowanie. Co więcej, współpracujący z nami klienci mogą skontaktować się z przydzielonym im specjalistą w każdym momencie przez cały czas trwania procesu dochodzenia odszkodowania.

Czytaj dalej

Odszkodowania Toruń. Kiedy będziemy mogli Ci pomóc?

W przypadku, kiedy Twoje odszkodowanie zostało zaniżone, skontaktuj się z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Pamiętaj, nawet jeśli Twoim zdaniem poniesione przez Ciebie szkody są zbyt małe lub niewarte uwagi – każda sprawa jest dla nas tak samo istotna. W jakich przypadkach pomagamy uzyskać odszkodowania w Toruniu? Przykładem może być między innymi:

 • wypadek samochodowy,
 • pobicie,
 • błąd lekarski,
 • śmierć bliskiego,
 • pożar lub zalanie domu/mieszkania,
 • wypadek przy pracy,
 • pogryzienie przez zwierzę.

To jednak tylko część spraw, w których możemy pomóc. Jeśli uważasz, że należy Ci się odszkodowanie lub też nie jesteś pewien, czy Twoja szkoda warta jest walki z ubezpieczycielem, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji, przesłać nam niezbędne dokumenty, a następnie przekonać się o tym, że każdy zasługuje na to, aby otrzymać należyte odszkodowanie. Niezależnie od tego, czy jest to niegroźna kontuzja, czy poważny wypadek samochodowy.

Dopłaty do odszkodowań Toruń. Kto może uzyskać świadczenie?

Istnieje kilka prostych warunków, które muszą zostać spełnione, aby istniała możliwość wypłaty odpowiedniej wysokości odszkodowania powypadkowego w Toruniu. O jakich warunkach mowa? Z oferty naszej firmy mogą skorzystać wszyscy ci, którzy otrzymali zaniżone świadczenie, a dodatkowo:

 • pieniądze zostały już wypłacone przez ubezpieczyciela,
 • nie miało miejsce przedawnienie sprawy, czyli od wydania decyzji ubezpieczyciela minęły mniej niż 3 lata,
 • wypadek lub kolizja miały miejsce na terenie Polski,
 • poszkodowany nie zawierał z towarzystwem ubezpieczeniowym żadnej ugody lub porozumienia.

Co więcej, prawa do roszczeń nie mogły także zostać przeniesione cesją na inny podmiot. Jeśli jednak spełnione są te warunki, z powodzeniem pomożemy w dochodzeniu odszkodowania komunikacyjnego w Toruniu. Decydując się na wybór naszej firmy, można mieć pewność, że nie poniesie się żadnych dodatkowych kosztów ani ryzyka. Wypłata pieniędzy nastąpi w ciągu kilku kolejnych dni – niezależnie od tego, jaki wynik przyniesie dalsze dochodzenie. Ustalona w umowie kwota niezależnie od wszystkiego, znajdzie się na Twoim koncie. Pozwól sobie pomóc.

Partnerzy

Napisz do nas

Odpowiemy w ciągu 24 h!
Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram