Odszkodowania za szkody osobowe

O jakie środki możesz się ubiegać?

Do świadczeń należnych po zdarzeniu komunikacyjnym należą odszkodowanie oraz zadośćuczynienie. Może ubiegać się o nie każdy, kto uczestniczył w zdarzeniu drogowym i nie był jego sprawcą. Mówimy zatem o kierowcy, pasażerze, pieszym czy rowerzyście.

O świadczenia odszkodowawcze poszkodowany może ubiegać się bezpośrednio od ubezpieczyciela, u którego sprawca miał wykupioną polisę OC lub innych podmiotów odpowiedzialnych, np. w sytuacji nieposiadania polisy OC przez sprawcę zdarzenia.

Zadośćuczynienie jest świadczeniem, które przysługuje za doznaną krzywdę, tj. urazy fizyczne oraz psychiczne. Z kolei odszkodowanie należy się poszkodowanemu w sytuacji, gdy doznał szkody materialnej, począwszy od uszkodzonego pojazdu, przewożonego bagażu, poprzez poniesione koszty leczenia, a skończywszy na dochodzie utraconym z uwagi na niemożność podjęcia pracy zarobkowej po zdarzeniu.

Skorzystaj z bezpłatnej analizy.

Odpowiemy w ciągu 24 h!

O jakie środki możesz się ubiegać?

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę
Odszkodowanie za uszkodzone ruchomości
Odszkodowanie za utracone dochody
Zwrot kosztów opieki
Zwrot poniesionych kosztów leczenia i rekonwalescencji
Zaliczka na poczet leczenia i rehabilitacji
Renta

Jakie środki możesz uzyskać za szkody osobowe?

Każda szkoda osobowa jest przez Nas weryfikowana w celu określenia maksymalnej wysokości odszkodowania lub zadośćuczynienia. Za wstępną analizę sprawy nic nie zapłacisz, a możesz otrzymać znacznie więcej pieniędzy, niż zaproponuje Ci ubezpieczyciel. Czy wiesz, że nawet 99% kosztorysów jest zaniżona, w efekcie czego poszkodowani w wypadkach dostają znacznie niższe rekompensaty niż te, które faktycznie im się należą? Pomożemy Ci otrzymać odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu oraz za pozostałe szkody osobowe. Sprawdź, w jakim zakresie możemy Ci pomóc!

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę

Każde uszkodzenie ciała lub rozstrój zdrowia odniesiony na skutek wypadku komunikacyjnego może wiązać się z koniecznością wypłaty zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Obrażenia i urazy fizyczne bardzo często łączą się również z pogorszeniem sytuacji psychicznej osoby poszkodowanej. W takich sytuacjach umożliwiamy Naszym Klientom uzyskanie zadośćuczynienia adekwatnego do doznanej krzywdy, oferując rzetelną i profesjonalną pomoc na każdym etapie dochodzenia rekompensaty

Zwrot kosztów leczenia i rekonwalescencji

Z Nami możesz uzyskać kompleksowe odszkodowanie za szkody osobowe, obejmujące także zwrot poniesionych kosztów na leczenie, rekonwalescencję oraz powrót do zdrowia. Bardzo często odniesione w wypadkach obrażenia skutkują koniecznością długotrwałego i kosztownego leczenia czy rehabilitacji – także za granicą. Podczas gdy wiele towarzystw ubezpieczeniowych zaniża sumy odszkodowań, My pomożemy Ci odzyskać pieniądze w kwocie odpowiedniej do faktycznie poniesionych wydatków.

Odszkodowanie za utracone dochody​

Bardzo często skutkiem wypadków komunikacyjnych jest są długotrwale leczenie oraz rehabilitacja, uniemożliwiające wykonywanie pracy lub działalności gospodarczej. Pomagamy wyegzekwować korzystne odszkodowanie za utracone dochody, zarówno w trakcie leczenia, jak i na skutek ewentualnej, częściowej lub całkowitej utraty zdolności do pracy zarobkowej.

Odszkodowanie za uszkodzone ruchomości​

Zajmujemy się również dochodzeniem odszkodowań za ruchomości uszkodzone w wyniku wypadków komunikacyjnych oraz innych, nieszczęśliwszych zdarzeń. Jeśli na skutek takiego wydarzenia uszkodzeniu uległ Twój pojazd, wyposażenie domu lub biura, zgłoś się do Nas! Pomożemy Ci wywalczyć odszkodowanie za szkody osobowe w kwocie adekwatnej do poniesionych strat.

Renta

Osoby poszkodowane, które na skutek wypadku utraciły całkowitą lub częściową zdolność do pracy, mogą żądać stosownej renty od podmiotu odpowiedzialnego za naprawienie szkody osobowej. Starać się o nią można również wówczas, gdy skutkami nieszczęśliwego zdarzenia są zwiększenie potrzeb życiowych bądź zmniejszenie widoków na powodzenie w przyszłości.

Zwrot kosztów opieki medycznej

Opieka lekarska oraz pielęgniarska, przewozy do szpitala oraz na rehabilitację, często powodują konkretne koszty, które również powinna rekompensować szkoda na osobie z OC sprawcy. Pomożemy Ci uzyskać odpowiednio wysokie odszkodowanie, które pozwoli pokryć koszty profesjonalnej opieki.

Odszkodowanie za szkody osobowe - dodatkowe korzyści z Expert Odszkodowania

  • Pomagamy poszkodowanym wypłacając świadczenia zaliczkowe jeszcze przed zgłoszeniem szkody właściwemu podmiotowi. Środki te przydadzą się przy pokrywaniu kosztów leczenia czy rehabilitacji. W sytuacji, gdy dochodzenie swoich praw u ubezpieczyciela wypłacającego odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu trwa od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, my dajemy Ci realne, szybkie i adekwatne wsparcie, które umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie rekonwalescencji.
  • Zwolnienie z ponoszenia kosztów sądowych związanych z uzyskaniem odszkodowania za szkody osobowe lub dochodzeniem jego wypłaty w stosownej wysokości. Współpracując z Nami, nie musisz również martwić się o opłaty i koszty wiążące się z zawarciem umowy cesji praw z polisy ubezpieczeniowej.

  • Pomagamy w uzyskaniu renty od ubezpieczyciela, u którego sprawca miał wykupioną polisę OC. Świadczenie przysługuje Ci w sytuacji, gdy na skutek wypadku utracisz całkowitą lub częściową zdolność do pracy. Nie musisz martwić się o formalności – wszystkim zajmujemy się My.

  • Kompleksowa obsługa szkody zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Masz gwarancję profesjonalnej pomocy dzięki obsłudze przez profesjonalistów. 15 lat doświadczenia, tysiące zadowolonych Klientów oraz ponad 26 milionów złotych odzyskanych odszkodowań, to Nasza najlepsza rekomendacja.

  • Obsługa postępowań pobocznych w tym postępowania karnego przeciwko sprawcy zdarzenia. Jeśli zdecydujesz się walczyć o sprawiedliwość, zapewnimy Ci pomoc prawną i kompleksowe wsparcie. Wierzymy, że szkoda osobowa z OC sprawcy zawsze zasługuje na adekwatne zadośćuczynienie, dlatego pochylimy się nad każdym uszczerbkiem i problemem.

Dla Nas liczy się efekt!

Pobieramy wynagrodzenie, tylko jeśli dzięki naszym działaniom otrzymałeś świadczenia pieniężne. Nie musisz obawiać się o ukryte koszty czy dodatkowe klauzule. Podstawą Naszych działań jest transparentność, a każda szkoda osobowa w kontekście wypłaty odszkodowania z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu, jest przez Nas analizowana bezpłatnie. Skorzystaj z Naszej pomocy i skontaktuj się z Nami już dziś!

Partnerzy

Napisz do nas

Odpowiemy w ciągu 24 h!
Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram