Odszkodowania Kielce

Byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego, w którym odniosłeś obrażenia zdrowotne, lub poniosłeś szkody materialne? NIe ważne, jak rozległe straty poniosłeś – o ile do wypadku nie doszło z Twojej winy, masz prawo do uzyskania odszkodowania z polisy OC jego sprawcy. Pamiętaj jednak, że ubezpieczyciele nie zawsze będą z Tobą szczerzy. W naprawdę olbrzymiej większości przypadków zaniżają oni swoje wyliczenia, aby zaproponować Ci jak najniższą kwotę odszkodowania.

 

Jak sprawdzić, czy nie zostałeś oszukany? Po prostu skontaktuj się z nami – zajmujemy się kompleksowym odzyskiwaniem odszkodowań na terenie Kielc i nie tylko, a pieniądze bardzo często udaje nam się odzyskać w kilka dni!

Dochodzenie odszkodowań Kielce - na czym polega ta usługa?

Nasza usługa adresowana jest do wszystkich osób, które chcą w szybki sposób odzyskać należne im, niewypłacone pieniądze z tytułu odszkodowania komunikacyjne. Prowadząc dochodzenie odszkodowań w Kielcach zajmujemy się między innymi analizą prawną każdej sprawy, a także kompleksowymi negocjacjami z zakładem ubezpieczeniowym celem wypłaty należnej gotówki. Załatwiamy także w imieniu naszych klientów wszelkie niezbędne formalności. Naszym celem jest zamknięcie każdej prowadzonej przez nas sprawy jak najszybciej, oczywiście z korzystnym wynikiem dla klienta. Dążymy do sprawiedliwości i pomagamy uzyskać Wykorzystywane przez nas metody są niezwykle skuteczne, czego dowodem jest cała masa naszych zadowolonych klientów. 

 

W zdecydowanej większości przypadków odszkodowanie po wypadku nasze biuro w Kielcach jest w stanie wywalczyć bez konieczności uruchamiania sądowego etapu sprawy. Jeśli jednak nawet do tego dojdzie – nie wiąże się to z jakimikolwiek konsekwencjami dla naszych klientów. Nie wiąże się to dla Ciebie z jakimikolwiek dodatkowymi kosztami, ani z koniecznością dłuższego oczekiwania na wypłatę należnych Ci środków. Jeśli nasza oferta brzmi dla Ciebie atrakcyjnie – skontaktuj się z nami w celu uzyskania w pełni darmowej analizy sprawy.

Co zyskujesz, wybierając profesjonalnie odzyskane odszkodowanie po wypadku Kielce?

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań. Współpracowaliśmy już z klientami w naprawdę różnych sytuacjach, i w blisko 99% przypadków udawało nam się skutecznie zakończyć sprawę. Jeśli zdecydujesz się na uzyskanie odszkodowania w Kielcach z naszą pomocą:

 • uwolnisz się od stresu związanego z prowadzeniem sprawy na własną rękę. Nie musisz uczestniczyć w sprawach sądowych, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, minimalizujesz ryzyko przegranej
 • zyskujesz wsparcie zaangażowanego zespołu ekspertów gotowych wspierać Cię na każdym etapie sprawy
 • dowiesz się wszystkiego jeszcze przed podpisaniem umowy. Jasno i klarownie tłumaczymy, jakie masz szansę na uzyskanie odszkodowania, a także jaką kwotę możesz uzyskać. Ostateczna decyzja o podpisaniu umowy należy do Ciebie.
 • dasz sobie szansę na błyskawiczne odzyskanie gotówki – często nawet w zaledwie kilka dni.

Pamiętaj – jesteśmy po Twojej stronie!

Czytaj dalej

Kiedy możesz starać się o odszkodowanie komunikacyjne Kielce?

Możliwość uzyskania odszkodowania w Kielcach masz zawsze wtedy, gdy padłeś ofiarą wypadku komunikacyjnego, który nastąpił nie z Twojej winy. Jeśli jednak uważasz, że wypłacona Ci pierwotnie przez ubezpieczyciela kwota polisy jest zbyt niska, jeśli nie pokrywa ona w pełni kosztów leczenia, rehabilitacji, czy naprawy Twojego pojazdu – zgłoś się do nas. Wspólnie ustalimy, jaka jest prawdziwa kwota należnych Ci pieniędzy, a następnie przystąpimy do ich odzyskiwania. O dopłatę do odszkodowań powypadkowych w Kielcach możesz starać się, gdy:

 • od uzyskania decyzji o wypłacie odszkodowania nie minęło więcej, niż trzy lata
 • nie zawarłeś wcześniej ugody z ubezpieczycielem
 • gdy kosztorys wystawiony przez ubezpieczyciela zawiera błędy lub zaniżenia
 • gdy nastąpiła jedynie szkoda częściowa
 • gdy nastąpiła szkoda całkowita z OC sprawcy

Pamiętaj, że o dopłatę do odszkodowania komunikacyjnego możesz się na terenie Kielc (i nie tylko naszego miasta), starać nawet, jeśli nie naprawiałeś jeszcze auta, a nawet, jeśli postanowiłeś je sprzedać.

Aby móc jednak przeanalizować Twoją sytuację, będziemy potrzebowali dokumentacji związanej w wypadkiem – a przede wszystkim kosztorysu, jaki wystawił ubezpieczyciel. Na jego podstawie ustalimy, na jaką kwotę dopłaty możesz liczyć, a przede wszystkim – jaka jest szansa na skuteczne załatwienie sprawy.

Kiedy wyższe odszkodowanie po wypadku Kielce jest niemożliwe?

Istnieją, rzecz jasna, pewne sytuacje, kiedy to uzyskanie dopłaty do odszkodowania nie będzie możliwe. Jeśli minął termin przedawnienia (czyli po trzech latach od uzyskania pozytywnej decyzji o wypłacie odszkodowania), nie uzyskasz już dopłaty. Nie będziemy mogli także pomóc, jeśli zawarłeś z ubezpieczycielem ugodę, która reguluje warunki uzyskanego świadczenia. Takie sytuacje są jednak rzadkością, a w 99% innych spraw dopłaty do odszkodowań w Kielcach jesteśmy w stanie uzyskać dla naszych klientów szybko i sprawnie.

Dlaczego warto starać się o dopłaty do odszkodowań Kielce?

Pieniądze, które dla Ciebie odzyskamy możesz – ale nie musisz – przeznaczyć na przykład na remont swojego pojazdu. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania świadczymy na terenie Kielc (i nie tylko) także osobom pieszym, czy też cyklistom. Jeśli w wyniku wypadku doszło do rozstroju Twojego zdrowia – w tym także zdrowia psychicznego – nasze usługi skierowane są także do Ciebie. Środki, które uzyskasz, mogą Ci więc posłużyć nie tylko do naprawy, czy kupna nowego pojazdu, ale i:

 • do pokrycia kosztów rehabilitacji lub opieki
 • zwrotu lub pokrycia kosztów zakupu leków
 • pokrycia kosztów dojazdów do placówki medycznej
 • jako wyrównanie z tytułu utraconych dochodów

Analiza każdej sprawy jest w pełni bezpłatna, dlatego też niczym nie ryzykujesz, Jeśli patrząc na powyższą listę uznałeś, że przydałyby Ci się dodatkowe środki na pokrycie któregoś z tych celów – skontaktuj się z nami. Świadczymy dochodzenie odszkodowań powypadkowych w Kielcach i całej Polsce – jesteśmy do Twojej dyspozycji przez trzy lata od dnia uzyskania decyzji o wypłacie odszkodowania, a większość spraw udaje nam się zakończyć w kilka dni.

Partnerzy

Napisz do nas

Odpowiemy w ciągu 24 h!
Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram