Odmowa wypłaty odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu

Odszkodowanie jest istotnym wsparciem dla osób, które doznały obrażeń ciała na skutek wypadku, błędu medycznego lub innych sytuacji, których efektem jest fizyczna bądź psychiczna krzywda.

Pomimo prawa do odszkodowania, które posiadają osoby poszkodowane, niektóre przypadki są niesłusznie odrzucane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Jakie są powody odmowy?

Ubezpieczyciel decyduje w jakiej kwocie i czy w ogóle poszkodowany otrzyma odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Odmowa wypłaty występuje niekiedy w przypadkach takich jak np. niezapięte pasy podczas zdarzenia, brak winnego, niewystarczające zdaniem ubezpieczyciela dowody, brak związku zdarzenia ze schorzeniami czy nieprawidłowe zgłoszenie szkody.

Ubezpieczyciel niesłusznie odmówił wypłaty odszkodowania? – Zgłoś się do Expertów!

Co w takiej sytuacji możesz zrobić?

Czujesz, ze zostałeś niesłusznie potraktowany? Nie martw się, istnieje wiele rozwiązań na zaistniałą sytuację. Jednym z nich jest złożenia reklamacji ubezpieczycielowi. Jeśli natomiast nie przyniesie to pożądanego efektu, masz prawo zgłosić się do Rzecznika Finansowego oraz skierować sprawę na drogę postepowania sądowego.

Pamiętaj, że pomimo złożenia reklamacji od decyzji ubezpieczyciela on nadal może odmawiać Ci wypłaty należnego odszkodowania. Dlatego tak ważne jest, aby przy sporządzaniu odwołania skorzystać ze wsparcia specjalistów. Zdecydowanie zwiększy to Twoją szansę na pozyskanie uczciwego odszkodowania.

Chcesz zwiększyć swoje szanse w uzyskaniu sprawiedliwej rekompensaty? – Skontaktuj się z nami! Dokonamy bezpłatnej analizy prawnej i zaproponujemy Ci rozwiązanie.

W jaki sposób rozliczamy się z klientem?

Współpracujemy z Poszkodowanymi na podstawie umowy prowizyjnej. Co oznacza, że nie ponosisz żadnych opłat początkowych, ani wpłat na rzecz naszej firmy. Rozliczamy się w ramach prowizji od uzyskanej kwoty, dopiero po jej wypłaceniu przez Ubezpieczyciela.

PAMIĘTAJ!

Ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania, ale masz prawo się z tym nie zgodzić i podjąć działania zmierzające do zmiany tej decyzji. Masz na to 3 lata! Expert Odszkodowania skutecznie pomaga w walkach z ubezpieczycielami, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na sporządzanie reklamacji, czy odwołań, które bardzo często okazują się nieskuteczne.

Jak widzisz odmowa wypłaty odszkodowania wcale nie zamyka Twojej drogi do uzyskania sprawiedliwego odszkodowania, natomiast treść pism odwoławczych i podjęte rozmowy negocjacyjne z Towarzystwem Ubezpieczeń odgrywają ogromną rolę.

Jeśli chcesz odwołać się od decyzji ubezpieczyciela, bądź uzyskać większe odszkodowanie na drodze postępowania sądowego, to koniecznie zgłoś się do Expert Odszkodowania. Pomożemy Ci uzyskać sprawiedliwą rekompensatę, za doznaną krzywdę. Nie czekaj i odzyskaj swoje pieniądze!

Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram