Odszkodowania Oława

Jako firma działamy na rynku wiele lat, ale cały czas zmieniamy się dla Naszych Klientów, właśnie dlatego przygotowaliśmy rozszerzenie oferty o zdarzenia związane z błędami medycznymi, a także zwolnieniami z powodu COVID-19. Realizujemy nasze świadczenia w ściąganiu odszkodowań na terenie Oławy i okolic, więc jeśli sam jesteś ofiarą nieuczciwej polityki firmy ubezpieczeniowej, to koniecznie zgłoś się do Nas i opisz swoją sprawę! Dzięki darmowej analizie dowiesz się, ile możesz odzyskać już w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia swojej szkody na naszej stronie. 

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Oława – poznaj nasze usługi

Miałeś zdarzenie na drodze? Ubezpieczyciel nie wypłacił Ci odpowiednio wysokiego odszkodowania w związku z zaistniała kolizją? Zgłoś się do Nas, a kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą i pomożemy w uzyskaniu sprawiedliwej wyceny poniesionych strat. Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań od wielu lat, posiadamy wysoką skuteczność oraz zaufanie klientów, którzy niejednokrotnie korzystali z naszych usług. W czym jeszcze pomagamy?

Zajmujemy się pomocą w dochodzeniu do wypłat odszkodowań zgodnych z umowami zawartymi między klientami prywatnymi, a agencjami ubezpieczeniowymi. W obecnych czasach aż 99% wypłat odszkodowań z różnego typu zdarzeń jest zaniża, a My pomagamy w uzyskaniu należnej kwoty wypłaty odszkodowania. Zajmujemy się nie tylko zdarzeniami komunikacyjnymi, ale również wypłatami odszkodowań w związku z ubezpieczeniami na życie, dom i wiele więcej. Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem oferty lub sam miałeś odniosłeś szkodę – zgłoś się do Nas, wypełnij formularz, a My odezwiemy się do Ciebie w ciągu zaledwie 24 godzin! 

Odzyskiwanie odszkodowań Oława – dlaczego warto korzystać z tego typu usług?

Firmy zajmujące się ubezpieczeniami mają tendencję do zaniżania o nawet kilkadziesiąt procent wypłat ubezpieczeń z tytułu zdarzeń, zarówno komunikacyjnych jak i medycznych. Taka praktyka jest w interesie tych firm ze względu na obniżanie kosztów swojej działalności i maksymalizację zysków, jednak nie jest ona korzystna dla konsumentów. Większość ubezpieczonych osób, które doznały szkody odpuszcza dochodzenie dopłaty do odszkodowania głównie ze względu na ryzyko wystąpienia na drogę sądową. Oczywiście taka sytuacja sprawia że firmy bardzo często zaniżają odszkodowania wiedząc, że większość osób nie dochodzi swoich praw. 

Z Nami zyskujesz oszczędność czasu – to My zajmujemy się całym procesem dochodzenia roszczeń u ubezpieczyciela, a Ty cieszysz się otrzymaną od Nas dopłatą oraz zakończeniem sprawy nawet w 3 dni od momentu podpisania umowy. Kompleksowo zajmujemy się ściąganiem odszkodowań powypadkowych na ternie Oławy oraz odszkodowań komunikacyjnych. Posiadając ubezpieczenie zarówno OC, jak i ubezpieczenie na życie, warto jest dokładnie zapoznać się z polisą i pilnować jej zapisów w przypadku dojścia do zdarzenia. Jeżeli sprawa dotyczy odszkodowania komunikacyjnego w Oławie to wyniki analizy sprawy wykonane przez naszego rzeczoznawcę otrzymasz już w ciągu 3 dni roboczych od daty zgłoszenia zdarzenia.

Odszkodowania powypadkowe Oława – co zyskujesz?

Dochodząc odszkodowań osobiście musisz liczyć się z ponoszeniem opłat, jeśli dojdzie do sytuacji, że będziesz musiał bronić swoich racji w sądzie. Samo udowodnienie swojej racji jest kłopotliwe i wymaga poświęcenia czasu i środków, a co ważniejsze nerwów, które szkodzą Twojemu zdrowiu. Z Naszą Firmą zyskujesz przede wszystkim ekspresową analizę wysokości szkody. Jeżeli sprawa nie jest skomplikowana, a dotyczy zdarzenia drogowego to wypłaty środków możesz spodziewać się już w ciągu 3 dni od podpisania z Nami umowy. W przypadku bardziej skomplikowanych spraw dotyczących np. błędów medycznych, pokryjemy koszty sądowe i zajmiemy się procesem dzięki czemu nie będziesz musiał przyjmować na siebie niepotrzebnego stresu. 

Zajmujemy się wieloma rodzajami zdarzeń, nie tylko wynikającymi z relacji ubezpieczony – ubezpieczyciel. Jeżeli uważasz, że doszło do zdarzenia, w którym zostałeś nieuczciwie potraktowany, zadzwoń do Nas pod numer +48 572 768 050 i dowiedz się czy będziemy mogli zająć się daną sprawą. Dzięki bezpłatnej wycenie poświęcasz jedynie 10 minut swojego czasu, a możesz zyskać bardzo wiele. 

Partnerzy

Napisz do nas

Odpowiemy w ciągu 24 h!
Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram