Odszkodowania Kłodzko

Wypadek może zdarzyć się wszędzie: w domu, w pracy, czy podczas wyjazdu na weekend. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup różnego rodzaju ubezpieczeń. Niemniej sam fakt zakupu pakietu ochronnego, nie jest gwarancją wypłaty odszkodowania w razie wypadku. Dlatego dochodzenie odszkodowań to nasza specjalność. 

Ściąganie odszkodowań Kłodzko

Gdy dojdzie do wypadku, fakt ten należy zgłosić bezpośrednio do ubezpieczyciela. Możesz to zrobić telefonicznie, za pośrednictwem strony internetowej lub osobiście w placówce. Jest to dopiero początek ubiegania się o świadczenie. Ubezpieczyciel przeanalizuje dostarczone przez Ciebie dokumenty i wyda decyzję. Na tym etapie nie ma jeszcze mody o ściąganiu odszkodowania. Oczekujesz na decyzję bądź dalsze instrukcje od ubezpieczyciela. Mogą one dotyczyć np. dostarczenia dodatkowej dokumentacji lub złożenia bardziej szczegółowych wyjaśnień. Im szybciej zareagujesz na pismo ubezpieczyciela, tym szybciej otrzymasz decyzję w Twojej sprawie. 

Odszkodowania Kłodzko – oferta Kancelaria Polonica

Ubezpieczyciel odmówił Ci wypłaty odszkodowania? A może otrzymaną kwota jest rażąco niska w stosunku do Twoich obrażeń i kosztów leczenia? To nie koniec walki o Twoje odszkodowanie! Zgłoś się do nas wraz z całą dokumentacją, jaką posiadasz w związku z wypadkiem. Dokonamy jej analizy i podejmiemy kroki ku temu, aby uzyskać dla Ciebie wyższe odszkodowanie. Być może sprawę uda się załatwić na drodze polubownych negocjacji z ubezpieczycielem. Wówczas nie tylko uzyskasz adekwatne odszkodowanie, ale także unikniesz kosztów związanych z postępowaniem sądowym. 

Odzyskiwanie odszkodowań Kłodzko

Słyszysz od znajomych, że nie warto walczyć z ubezpieczycielem, bo i tak skończy się to kolejną odmową? Być może tak jest, jeżeli odzyskiwaniem odszkodowania zajmuje się osoba, która nie ma doświadczenia w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi. Kluczowa jest tutaj bowiem znajomość odpowiednich regulacji prawnych oraz orzecznictwa w przedmiocie odszkodowań. Nie bez znaczenia jest też doświadczenie w zakresie prowadzenia mediacji oraz negocjacji ubezpieczeniowych, które posiadamy i wykorzystujemy te umiejętności w procesie odzyskiwania odszkodowań.

Czytaj dalej

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Kłodzko

Gubisz się w gąszczu procedur? Po wypadku Twoje życie zmieniło się o 180 stopni? Nie masz czasu na walkę z ubezpieczycielem? W takim razie zostaw to nam! Kompleksowa pomoc w uzyskaniu odszkodowania obejmuje zgłoszenie szkody w Twoim imieniu i dalsze prowadzenie sprawy aż do momentu wypłaty odszkodowania. Jeżeli zajdzie taka konieczność, skierujemy Twoją sprawę na drogę postępowania sądowego. Nie obawiaj się tego kroku. Pomożemy Ci na każdym etapie sprawy sądowej i będziemy dążyć do maksymalnego ograniczenia kosztów po Twojej stronie.

Odszkodowania komunikacyjne Kłodzko 

Wypadki komunikacyjne to jeden z najczęstszych powodów zgłoszeń o odszkodowanie. Do stłuczek, kolizji czy poważniejszych wypadków dochodzi na polskich drogach niemal codziennie. Skutki wypadku mogą być różne – od drobnych uszkodzeń pojazdów po poważne obrażenia uczestników wypadku, a na śmierci skończywszy. Bez względu na rozmiar szkód, odszkodowanie komunikacyjne powinno być adekwatne do poniesionych strat. Ubezpieczyciele często zaniżają wyceny szkód w pojeździe lub oferują naprawę z użyciem części zamiennych. Nie musisz się na to godzić! Powierz nam prowadzenie Twojej sprawy, a wywalczymy dla Ciebie odszkodowanie komunikacyjne w stosownej wysokości.

Odszkodowania powypadkowe Kłodzko

Jesteś ofiarą wypadku, do którego doszło w związku z wykonywaną przez Ciebie pracą? W takim razie masz prawo do odszkodowania z tego tytułu! Dzięki niemu pokryjesz koszty leczenia, rehabilitacji, a także opłacisz rachunki i bieżące wydatki. Jeżeli nie możesz już świadczyć jakiejkolwiek pracy, masz prawo do renty powypadkowej, która będzie substytutem Twojej wypłaty. Odszkodowania powypadkowe również często bywają bardzo zaniżone, dlatego warto walczyć o wyższe świadczenie. Szczególnie, gdy nie jesteś już w stanie wrócić do pracy, a przez to znacznie spadł komfort Twojego życia.

Partnerzy

Napisz do nas

Odpowiemy w ciągu 24 h!
Expert Odszkodowania
Facebook
Instagram